Nokia 500 - příslušenství

Samotný telefon k perfektnímu chodu nestačí. Vřele Ti doporučuji, aby sis ke mně přikoupil různé kvalitní příslušenství, neb jedině to mě ochrání před náhlým pádem na chodník, zbytečným poškrábáním a podobně. Neboj, samozřejmě to jsou nejlevnější položky, díky porovnávači cen heureka.cz

Screenshield fólie na displej a skin voucher (včetně možnosti vlastního obrázku) pro Nokia 500

ScreenSHIELD folie se vyznačují vysokou spolehlivostí a ochranou před nežádoucími škrábanci a náhlým poškozením. Jedná se o špičku ve své katerogii, takže Ti velmi doporučuji, abys mi takovou krásku pořídil. Pak se nemusíš bát, že se Ti odřu.

ScreenShield pro Nokia 500 na displej telefonu lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Baterie Nokia 500

Jak jsem na sebe „práskla“, baterii mám poměrně malou, tak si kdyžtak dokup ještě jednu, abych měla menší šanci se Ti vybít na delší dobu. Tato baterie zaručuje dlouhou životnost.

Baterie Nokia BL-4U lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Nokia CP-500

Tohle levné a černé pouzdro přímo stvořené pro Nokii 500 si prosím vyžaduji taktéž. Velmi pečlivě mě ochrání před nežádoucími pády, škrábanci a nečistotami.

Pouzdro Nokia CP-500 černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pořádná sluchátka = pořádně vychutnaná muzika

Tato sympatická sluchátka nepředstavují jen ideální řešení pro poslech hudby. Můžeš s nimi dokonce i přijímat hovory. Snadno přístupná tlačítka Ti umožní jednoduché ovládání, takže se ničeho neboj.

Nokia WH-701 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Držák Haicom Nokia 500

Ideální společníci na cesty - ty, já, Tvá přítelkyně, popř. dítě a držák Haicom, díky kterému nebudeš muset telefon ovládat za jízdy prsty. Nokia 500 do něj padne jako ulitá, takže se hodí skvěle pro navigaci nebo ovládání telefonu hlasem.

Držák HAICOM Nokia 500 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Nejlevnější povinné ručení