Nokia 500 - moje výhody a nevýhody

V této sekci se probereme spoustou mých výhod a nevýhod. Každý z nás má jinou potřebu, hledá jiné funkce, takže Ti nemusím zrovna padnout do oka. Kdyby ne, mrkni na některou z mých kamarádek, vypsala jsem je vpravo dole.

Výhody

dolar Začnu předvedením svých kladů, kterých mám samozřejmě strašně moc. Největším z nich je bezesporu cena v poměru s výkonem, protože za cenu, za kterou mě koupíš, Ti nabízím technickou výbavu a třídu vyšší. Parádně se držím v ruce, jsem pevná, rychlá, lehká a na přední straně displeje mám pouhá tři hardwarová tlačítka. Další výhoda je A-GPS, navigace zdarma, snadný přístup na sociální sítě Facebook a Twitter, pěkně zpracovaný hudební přehrávač a podobně. Další (neméně důležité) výhody a nevýhody nalezneš na diskusním fóru, kam se můžeš hned teď podívat (nebo ještě mrkni na sekci příslušenství).

Nevýhody

baterky Ačkoli moc nechci, i já budu muset uvést nějaké své mínusy, abych byla objektivní. Především je to baterie, kterou mám v sobě o kapacitě 1 100 mAh, jak jsem již uvedla na předchozí stránce, vadí mi absence přisvětlovací diody, optického zoomu a hardwarového tlačítka spouště fotoaparátu. Někteří lidé si pořád nemohou zvyknout na operační systém Symbian, ale má Anna jim ještě ukáže, zač je toho loket! S úctou, Nokia 500.