Nokia 500 - tapety - hry - videa

Hledáš tapety, hry, videa nebo aplikace pro telefon Nokia 500? To jsi tu velmi správně, příteli. Nabízím Ti tohle vše pod jednou střechou, přehledně, jednoduše a rozumně. Samozřejmě si můžeš všechno najít na ovi.com nebo na internetu, ale mě těší, že jsi narazil zrovna na moji stránku. Snad Tě nezklamu, budu se Ti snažit nabídnout maximum. Na konci stránky se Ti předvědu v celé své kráse, pěkně obnažená. Tvá Nokia 500.

Tapety

Pamatuj, že mám rozlišení 360x640, takže hledej vždy jen tapety s tímto rozlišením. Jinak by se Ti obrázky nebo tapety nezobrazovali pěkně, a to je to poslední, co bychom chtěli, že.

tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640
tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640

Abys neřekl, že pořád jen řečním a řečním, nabízím Ti odkaz, kde jsou tapety 360x640 volně ke stažení. A garantuji Ti, že si z onoho seznamu určitě vybereš tu svoji potřebnou.

Hry

Pokud si chceš na Nokii 500 zahrát nějaké hry, nemám s tím vůbec žádný problém, akorát Tě musím navést na ovi.com, kde si v obchodě musíš nějaké hry sehnat. Neznám Tvé zaměření, tak doufám, že si vybereš správně. Některé jsou zdarma, za jiné budeš muset pochopitelně zaplatit. Na obrázku můžeš vidět, že nechybí ani hodnocení her, což je nesporná výhoda. Dále jsou hry rozděleny do kategorií, jejichž prozkoumání nechám už jen na Tobě. Prostě a jednoduše se podívej na ovi.com (odkaz v pravo).

hry 360x640

Videa

Předně bych se Ti chtěla omluvit, pokud sis myslel, že zde najdeš nějaká videa ke stažení. Takhle to tu bohužel nefunguje, spíš než to Ti ale ukážu sama sebe, jak mě kluci z mobilenet.cz recenzují a představují. Video je dost dlouhé, vyhraň si na mě tedy notnou dávku času. A potom se podívej do diskusního fóra (vpravo nahoře), třeba najdeš informace o nejnovějších hrách, aplikacích, tapetách nebo schématech do Tvé Nokie 500.